Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
AIK FF Lila Pojkar 9 (född 2009)
AIK FF Lila Flickor 8 (född 2010)
AIK FF Rosa Flickor 8 (född 2010)
Apollon Solna FK Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 13 Svår (född 2005)
Atletico rinkeby Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Atletico rinkeby Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Bagarmossen Kärrtorp BK Pojkar 17 SM (född 2001)
Bagarmossen Kärrtorp BK Bagarmossens kärrtorps bollklubb Flickor 11 Lätt (född 2007)
Bagarmossen Kärrtorp BK Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Bele Barkarby FF Pojkar 11 Svår (född 2007)
Bele Barkarby FF Lag SE Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Bele Barkarby FF Lag SH Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Bele Barkarby FF Pojkar 17 SM (född 2001)
Bollskola IF Tigrarna Flickor 10 Lätt (född 2008)
Bollstanäs SK Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Bollstanäs SK Pojkar 16 (född 2002)
Bollstanäs SK Pojkar U21 (född 1997 och senare)
Boo FF Pojkar 11 Svår (född 2007)
Boo FF P06:2 Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Boo FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Boo FF Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Boo FF Flickor 10 Lätt (född 2008)
Boo FF Flickor 12 Svår (född 2006)
Boo FF Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage
Boo FF Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage
Boo FF Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Boo FF DamJ Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Boo FF DamJ Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta
Bromstens IK Bik p03 svart Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Brottby SK Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage
Brottby SK Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Djurgårdens IF FF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Djurgårdens IF FF DIF 02:3 Pojkar 16 (född 2002)
Djurgårdens IF FF Flickor 12 Svår (född 2006)
Djurgårdens IF FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta
Enskede IK P08 Marin Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Enskede IK Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Enskede IK 2 grön Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Enskede IK Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Enskede IK Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Enskede IK Pojkar 13 Svår (född 2005)
Enskede IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Enskede IK Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Enskede IK Pojkar 16 (född 2002)
Enskede IK Flickor 8 (född 2010)
Enskede IK Grön 2 Flickor 8 (född 2010)
Enskede IK Vit/Blå Flickor 9 (född 2009)
Enskede IK Flickor 11 Lätt (född 2007)
Enskede IK Flickor 11 Lätt (född 2007)
Enskede IK Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage
Enskede IK Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage
Enskede IK Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Enskede IK Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Enskede IK Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta
Enskede IK U21 Flickor (född 1997 och senare)
Erikslunds KF vit Flickor 10 Lätt (född 2008)
Erikslunds KF grön Flickor 10 Svår (född 2008)
Falcao Futsal Club Pojkar 13 Svår (född 2005)
Falcao Futsal Club Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Falcao Futsal Club Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
FC Boo Pojkar 11 Svår (född 2007)
FC Boo Vit Pojkar 13 Lätt (född 2005)
FC Boo Svart Pojkar 13 Svår (född 2005)
FC Hallunda Pojkar 16 (född 2002)
FC Järfälla Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
FC Järfälla Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
FC Järfälla 1 Vit Pojkar 16 (född 2002)
FC Järfälla 2 Svart Pojkar 16 (född 2002)
FC Järfälla Pojkar 17 SM (född 2001)
Fittja IF P-08 Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Fittja IF P-04 Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Fittja IF Lag 2 Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
FOC Farsta Pojkar 11 Svår (född 2007)
FOC Farsta vit Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
FOC Farsta röd Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
FOC Farsta Pojkar 16 (född 2002)
Gröndals IK Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2009)
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2009)
Hammarby IF FF Hammarby 09:16 Pojkar 9 (född 2009)
Hammarby IF FF Pojkar 9 (född 2009)
Hammarby IF FF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF 06-5 Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Hammarby IF FF 06-4 Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF 06-10 Grön Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF 06-10 Vit Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF 06-5 Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF Lag 8 Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Hammarby IF FF Lag 3 Pojkar 13 Svår (född 2005)
Hammarby IF FF lag 05:7 grön Pojkar 13 Svår (född 2005)
Hammarby IF FF lag 05:7 vit Pojkar 13 Svår (född 2005)
Hammarby IF FF P04.3 Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Hammarby IF FF P04 2 Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Hammarby IF FF P03-7 Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF Grön Pojkar 16 (född 2002)
Hammarby IF FF Vit Pojkar 16 (född 2002)
Hammarby IF FF Pojkar 17 (född 2001)
Hammarby IF FF 00:4 Pojkar U21 (född 1997 och senare)
Hammarby IF FF Flickor 10 Svår (född 2008)
Hammarby IF FF Flickor 10 Svår (född 2008)
Hammarby IF FF F04 Akademi 1 Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF F04 Akademi 2 Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF utv Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF Akademi Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Hammarby IF FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta
Hanvikens SK Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Hanvikens SK Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Hanvikens SK 2 Vit Pojkar 9 (född 2009)
Hanvikens SK 1 Röd Pojkar 9 (född 2009)
Hanvikens SK 3 Svart Pojkar 9 (född 2009)
Hanvikens SK Röd Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Hanvikens SK Vit Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Hanvikens SK Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Hanvikens SK 1 Hsk P07 Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Hanvikens SK 2 Hsk P07 Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Hanvikens SK Blå Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Hanvikens SK Vit Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Hanvikens SK Gul Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Hanvikens SK Röd Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Hanvikens SK Svart Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Hanvikens SK Grå Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Hanvikens SK Grön Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Hanvikens SK Röd Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Hanvikens SK Vit Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Hanvikens SK Blå Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Hanvikens SK Svart Pojkar 13 Svår (född 2005)
Hanvikens SK Röd Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Hanvikens SK Vit Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Hanvikens SK Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Hanvikens SK Pojkar 16 (född 2002)
Hanvikens SK Pojkar 16 (född 2002)
Hanvikens SK Pojkar 16 (född 2002)
Hanvikens SK P00 Pojkar U21 (född 1997 och senare)
Hanvikens SK Röd Flickor 9 (född 2009)
Hanvikens SK Vit Flickor 9 (född 2009)
Hanvikens SK Gul Flickor 9 (född 2009)
Hanvikens SK Flickor 10 Svår (född 2008)
Hanvikens SK Flickor 10 Svår (född 2008)
Hanvikens SK Flickor 11 Lätt (född 2007)
Hanvikens SK Flickor 11 Svår (född 2007)
Hanvikens SK Flickor 12 Lätt (född 2006)
Hanvikens SK Flickor 12 Lätt (född 2006)
Hanvikens SK Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage
Hanvikens SK Röd Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Hanvikens SK Vit Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Huddinge IF P08:1a Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Huddinge IF P08:1b Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Huddinge IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Huddinge IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Huddinge IF Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage
Hägersten SK Pojkar 9 (född 2009)
Hägersten SK Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Hägersten SK Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Hägersten SK Gul Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Hägersten SK Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Hägersten SK Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Hägersten SK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Hässelby SK FF P06-3 Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Hässelby SK FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
IF Brommapojkarna P09-7 Pojkar 9 (född 2009)
IF Brommapojkarna P08-24 Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
IF Brommapojkarna 08-4 Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
IF Brommapojkarna P08-12 Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
IF Brommapojkarna BP06-3 Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
IF Brommapojkarna BP 06/21 U Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
IF Brommapojkarna Pojkar 13 Lätt (född 2005)
IF Brommapojkarna 05-6 Pojkar 13 Svår (född 2005)
IF Brommapojkarna Pojkar 13 Svår (född 2005)
IF Brommapojkarna Pojkar 16 (född 2002)
IF Brommapojkarna Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
IFK Aspudden-Tellus Tellus-Real Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
IFK Aspudden-Tellus Tellus-Barca Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
IFK Aspudden-Tellus Aspudden Tellus Real Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
IFK Aspudden-Tellus Aspudden Tellus Atletico Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 13 Svår (född 2005)
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
IFK Aspudden-Tellus Tellus Pojkar 17 SM (född 2001)
IFK Aspudden-Tellus Gul Lag 2 Flickor 8 (född 2010)
IFK Aspudden-Tellus Gul Lag 1 Flickor 8 (född 2010)
IFK Haninge blå Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
IFK Haninge P08:1 Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
IFK Haninge P08:2 Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
IFK Haninge Pojkar 13 Svår (född 2005)
IFK Haninge Pojkar 13 Svår (född 2005)
IFK Haninge 1 Vitt Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
IFK Haninge 1 Blå Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
IFK Haninge P04:2 Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
IFK Haninge vit Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
IFK Haninge P03:2 vit Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
IFK Haninge P03:2 blå Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
IFK Haninge blå Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
IFK Lidingö FK Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Lätt (född 2005)
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Svår (född 2005)
IFK Lidingö FK Pojkar 13 Svår (född 2005)
IFK Lidingö FK Orange Pojkar 13 Svår (född 2005)
IFK Lidingö FK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
IFK Lidingö FK F08:9 Flickor 10 Svår (född 2008)
IFK Lidingö FK F08:11 Flickor 10 Svår (född 2008)
IFK Lidingö FK F07:4 Flickor 11 Svår (född 2007)
IFK Lidingö FK Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage
IFK Solna Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
IFK Österåker FK Pojkar 11 Lätt (född 2007)
IF Olympia Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
IF Olympia Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Ingarö IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Ingarö IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Ingarö IF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Ingarö IF Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Ingarö IF Pojkar 17 (född 2001)
Jarlabergs IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Jarlabergs IF Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Jarlabergs IF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Jarlabergs IF Flickor 12 Svår (född 2006)
Järfälla FF Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Järfälla FF Pojkar 13 Svår (född 2005)
Järla IF FK Flickor 10 Lätt (född 2008)
Karlbergs BK P09 Vit Pojkar 9 (född 2009)
Karlbergs BK P09 Grön Pojkar 9 (född 2009)
Karlbergs BK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Kista Galaxy FC Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Kista SC KFUM Pojkar 13 Svår (född 2005)
Magallanes IF Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Magallanes IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Mälarhöjden IK Fotboll Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Mälarhöjden IK Fotboll Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Mälarhöjden IK Fotboll Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Mälarhöjden IK Fotboll Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Märsta ik Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Nacka FC Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Nacka FC Flickor 11 Svår (född 2007)
Nacka FC Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage
Nacka FC Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage
Nacka FC Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Nacka Juniors FF Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Newroz FC Pojkar 16 (född 2002)
Nya Södertälje KFF Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Nya Södertälje KFF KFF Pojkar 16 (född 2002)
Reymersholms IK P08:3 Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Reymersholms IK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Reymersholms IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Rågsveds IF Grön Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Rågsveds IF Gul Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Rågsveds IF Pojkar 17 (född 2001)
Rågsveds IF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Rönninge Salem Fotboll 1 gul Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Rönninge Salem Fotboll 2 svart Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Rönninge Salem Fotboll Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Saltsjö-Boo IF Saltsjö-Boo IF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Saltsjö-Boo IF Vit Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Saltsjö-Boo IF Svart Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Segeltorps IF Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage
Sickla IF Medel Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Sickla IF Blå 1 Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Sickla IF Blå 3 Pojkar 11 Svår (född 2007)
Sickla IF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Sickla IF Sickla IF F-06 Röd Flickor 12 Lätt (född 2006)
Sickla IF Sickla IF F-06 Blå Flickor 12 Lätt (född 2006)
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Skogås-Trångsunds FF Blå Pojkar 13 Svår (född 2005)
Skogås-Trångsunds FF Trångsund FF 2 Pojkar 17 (född 2001)
Skogås-Trångsunds FF Trångsund FF Pojkar 17 SM (född 2001)
Skogås-Trångsunds FF Flickor 10 Lätt (född 2008)
Skogås-Trångsunds FF Flickor 12 Lätt (född 2006)
Skogås-Trångsunds FF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Skogås-Trångsunds FF Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Skogås-Trångsunds FF Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Sköndals IK FK Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Sköndals IK FK Flickor 11 Lätt (född 2007)
Sollentuna FK SFK Tegel Pojkar 11 Svår (född 2007)
Sollentuna FK Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Sollentuna FK Pojkar 13 Svår (född 2005)
Sollentuna FK Mitt Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Sollentuna FK Sollentuna Fk mitt Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Spårvägens FF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Spårvägens FF Vit Pojkar 16 (född 2002)
Spårvägens FF Blå Pojkar 16 (född 2002)
Stadshagens IF Flickor 10 Svår (född 2008)
Sthlm Utd FF Flickor 12 Lätt (född 2006)
Sthlm Utd FF Flickor 12 Svår (född 2006)
Sthlm Utd FF Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage
Sthlm Utd FF 1 GUL Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Sthlm Utd FF 2 RÖD Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Sthlm Utd FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta
Sthlm Utd FF U21 Flickor (född 1997 och senare)
Sthlm Utd FF U21 Flickor (född 1997 och senare)
Stockholm City FC Pojkar 9 (född 2009)
Stureby SK Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage
Stureby SK Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage
Stuvsta IF Flickor 11 Lätt (född 2007)
Stuvsta IF Flickor 11 Svår (född 2007)
Stuvsta IF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Stuvsta IF DJ Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Stuvsta IF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta
Sundbybergs IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Sundbybergs IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Sundbybergs IK Pojkar U21 (född 1997 och senare)
Sundbybergs IK Flickor 9 (född 2009)
Sätra SK U21 Flickor (född 1997 och senare)
Tensta United IS P-08 Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Tensta United IS P05 Pojkar 13 Svår (född 2005)
Tullinge Fotboll Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Tullinge TP FK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Tullinge TP FK TTP Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Tullinge TP FK 1 TTP grön Pojkar 16 (född 2002)
Tullinge TP FK 2 TTP vit Pojkar 16 (född 2002)
Tullinge TP FK F09 Flickor 9 (född 2009)
Tyresö FF Krusboda Röd Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF Krusboda Blå Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF Krusboda Gul Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF Strand Röd Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF Strand Blå Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF Strand Gul Pojkar 8 (född 2010) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF Slottet 2 Pojkar 9 (född 2009)
Tyresö FF Slottet 1 Pojkar 9 (född 2009)
Tyresö FF Brevik Pojkar 9 (född 2009)
Tyresö FF Fårdala/Öringe 1 Pojkar 9 (född 2009)
Tyresö FF Centrum Pojkar 9 (född 2009)
Tyresö FF Krusboda/Fårdala Röd Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Krusboda/Fårdala Gul Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Centrum P08 Röd Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Centrum P08 Gul Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Strand Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Strand Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Slottet Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Tyresö FF Strand Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Tyresö FF Centrum Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Tyresö FF Krusboda röd Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Tyresö FF Krusboda gul Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Tyresö FF Slottet Pojkar 11 Svår (född 2007)
Tyresö FF Centrum Pojkar 11 Svår (född 2007)
Tyresö FF Gul Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF Röd Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF Vit Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Svart Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF 2 S/B Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Tyresö FF 1 S/B Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Tyresö FF Krusboda Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Tyresö FF 3 S/B Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Tyresö FF 1 Blå Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Tyresö FF S/B Pojkar 13 Svår (född 2005)
Tyresö FF 2 Blå 2 Pojkar 13 Svår (född 2005)
Tyresö FF 1 Blå 1 Pojkar 13 Svår (född 2005)
Tyresö FF Krusboda Pojkar 13 Svår (född 2005)
Tyresö FF 1 Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF 3 Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF 2 Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Tyresö FF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Tyresö FF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Tyresö FF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Tyresö FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Pojkar 16 (född 2002)
Tyresö FF Pojkar 16 (född 2002)
Tyresö FF Pojkar 17 (född 2001)
Tyresö FF Pojkar 17 (född 2001)
Tyresö FF Pojkar 17 SM (född 2001)
Tyresö FF Röd Pojkar U21 (född 1997 och senare)
Tyresö FF Gul Pojkar U21 (född 1997 och senare)
Tyresö FF Flickor 8 (född 2010)
Tyresö FF Gul Flickor 9 (född 2009)
Tyresö FF Blå Flickor 9 (född 2009)
Tyresö FF Röd Flickor 9 (född 2009)
Tyresö FF Röd Flickor 10 Lätt (född 2008)
Tyresö FF Gul Flickor 10 Lätt (född 2008)
Tyresö FF Grön Flickor 10 Svår (född 2008)
Tyresö FF Flickor 11 Lätt (född 2007)
Tyresö FF Flickor 11 Svår (född 2007)
Tyresö FF Flickor 11 Svår (född 2007)
Tyresö FF Röd Flickor 12 Lätt (född 2006)
Tyresö FF Gul Flickor 12 Lätt (född 2006)
Tyresö FF Flickor 12 Svår (född 2006)
Tyresö FF Röd Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage
Tyresö FF Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage
Tyresö FF Blå Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Blå Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF J19 Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Tyresö FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta
Tyresö FF U21 Flickor (född 1997 och senare)
Täby United FC Pojkar 11 Svår (född 2007)
Vallentuna BK Pojkar 16 (född 2002)
Vasalunds IF IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Vasalunds IF Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Vasalunds IF Pojkar 13 Svår (född 2005)
Vasalunds IF Pojkar 17 SM (född 2001)
Vasalunds IF Flickor 11 Lätt (född 2007)
Vasalunds IF Flickor 11 Svår (född 2007)
Vasalunds Stockholm IF Kista P07 Pojkar 11 Svår (född 2007)
Vasalunds Stockholm IF Pojkar 13 Svår (född 2005)
Vasastans BK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Vega FC Flickor 8 (född 2010)
Vega FC Flickor 9 (född 2009)
Vendelsö IK SV Pojkar 9 (född 2009)
Vendelsö IK Vega Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Vendelsö IK Pojkar 13 Lätt (född 2005)
Vendelsö IK P05S Pojkar 13 Svår (född 2005)
Vendelsö IK Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Vendelsö IK Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Vendelsö IK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Vendelsö IK Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Vendelsö IK Pojkar 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Vendelsö IK P03 Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Vendelsö IK Pojkar U21 (född 1997 och senare)
Vendelsö IK A lag Pojkar U21 (född 1997 och senare)
Vendelsö IK Blå Flickor 9 (född 2009)
Vendelsö IK Vit Flickor 9 (född 2009)
Vendelsö IK Rosa Flickor 10 Lätt (född 2008)
Vendelsö IK Blå Flickor 10 Lätt (född 2008)
Vendelsö IK Vit Flickor 10 Lätt (född 2008)
Vendelsö IK Flickor 11 Svår (född 2007)
Vendelsö IK Flickor 12 Lätt (född 2006)
Vendelsö IK Flickor 12 Svår (född 2006)
Vendelsö IK Flickor 12 Svår (född 2006)
Wårby United FF Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Wårby United FF Pojkar 16 (född 2002)
Värmdö IF Värmdö IF Blå Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Värmdö IF Vit 2 Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Värmdö IF Vit 1 Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Västerhaninge IF Flickor 10 Svår (född 2008)
Västerås BK 30 U21 Flickor (född 1997 och senare)
Åkersberga BK Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Årsta FF Svart Pojkar 11 Svår (född 2007)
Årsta FF vit Pojkar 12 Lätt (född 2006) - Sweden Sport Academy
Årsta FF svart Pojkar 12 Svår (född 2006) - Stora Coop Tyresö
Årsta FF Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Årsta FF Pojkar 16 (född 2002)
Älta IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Älta IF Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Älta IF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Älta IF Pojkar 10 Svår (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Älta IF svart Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Älta IF gul Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Älta IF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Älta IF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Älta IF Älta Flickor 10 Lätt (född 2008)
Älta IF Flickor 12 Svår (född 2006)
Älta IF U21 Flickor (född 1997 och senare)
Älvsjö AIK FF Aik Svart Pojkar 9 (född 2009)
Älvsjö AIK FF Svart Pojkar 10 Lätt (född 2008) - Stora Coop Tyresö
Älvsjö AIK FF ÄLVSJÖ AIK FF GUL/VIT Pojkar 11 Svår (född 2007)
Älvsjö AIK FF Vit Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Älvsjö AIK FF Pojkar 14 Lätt (född 2004) - Sweden Sport Academy
Älvsjö AIK FF Pojkar 14 Svår (född 2004) - Förpackningsservice AB
Älvsjö AIK FF Pojkar 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Älvsjö AIK FF Pojkar 17 SM (född 2001)
Älvsjö AIK FF Flickor 10 Lätt (född 2008)
Älvsjö AIK FF Flickor 10 Svår (född 2008)
Älvsjö AIK FF Blå1 Flickor 12 Lätt (född 2006)
Älvsjö AIK FF Flickor 12 Lätt (född 2006)
Älvsjö AIK FF Blå2 Flickor 12 Lätt (född 2006)
Älvsjö AIK FF Flickor 13 Lätt (född 2005) - 24Storage
Älvsjö AIK FF Flickor 13 Svår (född 2005) - 24Storage
Älvsjö AIK FF Flickor 14 Lätt (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Älvsjö AIK FF Flickor 14 Svår (född 2004) - Stora Coop Tyresö
Älvsjö AIK FF Flickor 15 (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Älvsjö AIK FF Flickor 15 SM (född 2003) - Stora Coop Tyresö
Älvsjö AIK FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Älvsjö AIK FF Flickor 16-19 (född 2002-1999) - Stora Coop Tyresö
Älvsjö AIK FF Flickor 17 SM (född 2001) - Skandiamäklarna Tyresö/Älta
Älvsjö AIK FF U21 Flickor (född 1997 och senare)
Örby IS 1 Röd Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Örby IS 2 Blå Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Örby IS Gul Pojkar 11 Lätt (född 2007)
Stadium Adidas Tyresö Kommun Sibylla Sporrong Coca Cola